Kuzhina: Belge

Salca kokteil

Një salcë delikate ku prania e brandyt i jep një shije të veçante.
Ideale për të shoqëruar antipasta të ndryshme me bazë peshku.
Përdorim të gjerë gjen në kuzhinën amerikane ku përdoret për të shqëruar sallata të ndryshme.
Gjithashtu përdorim të gjerë ka dhe në kuzhinën tradicionale belge.

Nga Megi Morava

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu
lista njoftimeve

Receta me E-Mail

Përshëndetje!

Bashkohu dhe ti listës tonë për të marë recetat më të reja.

Faleminderit! :-)