Kuzhina: Bullgare

xaxiqi

Salcë xaxiqi

Salca xaxiqi është një pjatë tipike e kuzhinës greke, bullgare dhe shqiptare.

Ju mund ta përgatisni vetë në shtëpi, pasi kjo salcë kërkon pak kohë dhe bëhet shumë më e shijshme se ajo e blerë gati.

Nga Megi Morava

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu
lista njoftimeve

Receta me E-Mail

Përshëndetje!

Bashkohu dhe ti listës tonë për të marë recetat më të reja.

Faleminderit! :-)