Profili

Nëse akoma nuk ke një profil tëndin, mund ta krijosh duke u regjistruar falas këtu.

Entela Boçi

Përshëndetjeje nga Entela.
Ideator-ja dhe redaktorja e faqes Gatimi.im
Në jetën e përditshme infermiere.
Në kohën e lirë një mama e pasionuar pas gatimit dhe mënyrës e të ushqyerit shëndetshëm.
Kontakt e-mail : [email protected]

Recetat e mia
Koha
Vlerësimi
spageti me midhje
Spageti me midhje Kategori: Pjata të para, Pjata të vetme
Kuzhinë: Italiane
Metoda: Kavërdisje, Tenxhere
45 minuta
biskota me kurkuma
Biskota me kurkuma Kategori: Fruta e Ëmbëlsira, Receta të gjelbërta
Kuzhinë: Italiane
Metoda: Furrë
35 minuta
Qumështi i artë
Qumështi i artë Kategori: Receta të gjelbërta
Metoda: Kavërdisje
5 minuta
tortë pana nutella
Tortë me pana e nutella Kategori: Fruta e Ëmbëlsira
Kuzhinë: Italiane
Metoda: Furrë
30 minuta
Supë perimesh me pule dhe oriz Kategori: Pjata të vetme, Supa, Ushqim për fëmije
Kuzhinë: Shqiptare
petulla me qumësht
Petulla me qumësht Kategori: Bukë, pica e panine
Kuzhinë: Shqiptare
Metoda: Tigan
1 orë 10 minuta
Salca me hudhra Kategori: Garnitura
Kuzhinë: Greke, Italiane, Turke
Metoda: Tenxhere
25 minuta
torte me krem limoni
Rrotull me krem limoni Kategori: Fruta e Ëmbëlsira
Kuzhinë: Italiane
Metoda: Furrë
1 orë 10 minuta
krem me kerpudha
Krem me kërpudha dhe arra (Patè) Kategori: Antipasta
Kuzhinë: Italiane
Metoda: Kavërdisje, Tigan
40 minuta
Panetonë të kripur Kategori: Antipasta
Kuzhinë: Italiane
1 orë 5 minuta
Biskota me gjalpë
Biskota me gjalpë Kategori: Biskota
Kuzhinë: Italiane
Metoda: Furrë
20 minuta
Kifle me çokollatë Kategori: Fruta e Ëmbëlsira
Kuzhinë: Amerikane, Italiane
Metoda: Furrë, Tavë
1 orë
Tortëza të kripura me kungull Kategori: Antipasta
Kuzhinë: Italiane
Metoda: Furrë, Tavë
45 minuta
tavë me perime
Tavë me perime Kategori: Përgatitje Bazë, Pjata të vetme, Vegjetariane
Kuzhinë: Italiane, Shqiptare
Metoda: Furrë, Tavë
1 orë 5 minuta
role krem geshtenjash
Rolé me krem gështenjash Kategori: Fruta e Ëmbëlsira
Kuzhinë: Italiane
Metoda: Furrë
3 orë 20 minuta
krem gështenjash
Krem gështenjash Kategori: Përgatitje Bazë, Reçel e komposto
Kuzhinë: Italiane
Metoda: Kavërdisje
2 orë 40 minuta
Torta lule dyngjyrëshe Kategori: Fruta e Ëmbëlsira
Kuzhinë: Italiane, Shqiptare
Metoda: Furrë
50 minuta
Tortë me kungull Kategori: Fruta e Ëmbëlsira
Kuzhinë: Italiane
Metoda: Furrë
1 orë
hamburger lulelakre
Hamburger lulelakre Kategori: Pjata të vetme
Kuzhinë: Amerikane
Metoda: Furrë
50 minuta
Bukë me ullinj Kategori: Bukë, pica e panine
Kuzhinë: Italiane, Shqiptare
Metoda: Furrë
55 minuta
Reçel molle me erëza Kategori: Reçel e komposto
Metoda: Kavërdisje, Tenxhere
40 minuta
Ananas i pjekur në zgarë Kategori: Fruta e Ëmbëlsira
Kuzhinë: Italiane
Metoda: Grill
Trileçe Kategori: Fruta e Ëmbëlsira
20 minuta
salca karamel
Salca karamel Kategori: Përgatitje Bazë
Kuzhinë: Italiane, Shqiptare
Metoda: Tenxhere
12 minuta
Torta sfungjer (Pan di Spanja) Kategori: Përgatitje Bazë
Kuzhinë: Italiane, Shqiptare
Metoda: Furrë
1 orë 5 minuta
Pastela Kategori: Përgatitje Bazë
Kuzhinë: Amerikane, Franceze, Italiane
10 minuta
Kofsha pule të skuqur Kategori: Garnitura, Pjata të dyta, Pjata të vetme
Kuzhinë: Italiane, Shqiptare
Metoda: Tenxhere
20 minuta
Speca të mbushur me gjizë e domate Kategori: Garnitura, Pjata të vetme
Kuzhinë: Italiane, Shqiptare
Metoda: Furrë, Tavë
45 minuta
beshamel
Beshamel Kategori: Përgatitje Bazë
Kuzhinë: Italiane
Metoda: Kavërdisje, Tenxhere
20 minuta
Pulë me bizele Kuzhinë: Italiane, Shqiptare
Metoda: Tigan
35 minuta
Qofte Kategori: Garnitura, Përgatitje Bazë
Kuzhinë: Italiane, Shqiptare
Metoda: Tigan
20 minuta
Pilaf me kungull e salsiçe Kategori: Pjata të para, Pjata të vetme, Receta Bimby
Kuzhinë: Italiane
Metoda: Kavërdisje, Tigan
1 orë 10 minuta
Sallate orizi Kategori: Pjata të vetme, Receta Bimby
Kuzhinë: Italiane
Metoda: Tenxhere
25 minuta
Kek me djathë e ullinj Kategori: Përgatitje Bazë, Torta të kripura
Kuzhinë: Franceze, Italiane, Shqiptare
Metoda: Furrë, Tavë
1 orë
lëng perimesh
Lëng perimesh Kuzhinë: Italiane
Metoda: Tenxhere, Tenxhere me presion
1 orë 15 minuta
lëng perimesh për bebe
Lëng perimesh për ushqimin e fëmijëve Kategori: Heqja e gjirit, Ushqim për fëmije
Kuzhinë: Italiane, Shqiptare
Metoda: Tenxhere
55 minuta
Omletë me perime Kategori: Pjata të dyta, Pjata të vetme, Vegjetariane
Kuzhinë: Italiane, Shqiptare
Metoda: Furrë, Kavërdisje, Tigan
30 minuta
biskota me limon
Biskota me limon Kategori: Biskota
Kuzhinë: Italiane, Shqiptare
Metoda: Furrë
30 minuta
kek
Kek Kategori: Fruta e Ëmbëlsira
Kuzhinë: Italiane, Shqiptare
1 orë 25 minuta
patëllxhanë si picë
Patellxhanë si picë Kuzhinë: Amerikane, Italiane, Shqiptare
Metoda: Furrë, Tavë
50 minuta
tortë me fiq
Tortë me fiq Kategori: Fruta e Ëmbëlsira
Kuzhinë: Italiane, Shqiptare
1 orë 5 minuta
Patate të mbushura Kategori: Antipasta, Garnitura
Kuzhinë: Greke, Italiane, Shqiptare
Metoda: Furrë, Tavë
1 orë
Hamburger me kunguj Kategori: Garnitura, Pjata të dyta, Vegjetariane
Kuzhinë: Italiane
Metoda: Tigan
25 minuta
Kofshë pule në tavë Kategori: Pjata të dyta
Kuzhinë: Shqiptare
Metoda: Furrë, Tavë
1 orë 5 minuta
Bukë Kategori: Përgatitje Bazë
Kuzhinë: Shqiptare
Metoda: Furrë
1 orë 5 minuta
Tortë me karrota Kategori: Fruta e Ëmbëlsira
Kuzhinë: Italiane
1 orë 15 minuta

Nuk ka reçensione.

Nuk ka preferime.

Për informacione ose ndihmë mbi regjistrimin, mund të na kontaktosh duke plotësuar modularin në vijim:

  Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu
  lista njoftimeve

  Receta me E-Mail

  Përshëndetje!

  Bashkohu dhe ti listës tonë për të marë recetat më të reja.

  Faleminderit! :-)